Sedačky a sedacie súpravy Chateau d’Ax

Nadčasové kúsky Chateau d´Ax vo vašej obývačke!

Chateau d´Ax – taliansky výrobca nábytku sa zameriava na nespočetné variácie nábytkov, avšak jeho primárnym zameraním je výroba nadčasových sedacích súprav, ktoré ponúkajú to najlepšie z pohľadu dizajnu, pohodlia a relaxu rovnako ako z hľadiska funkčnosti a to všetko v symbióze s environmentálnou problematikou.

VYBERTE SI V KATEGÓRIÁCH

Odporúčame

Sedačky


Rozkladacie sedačkyPoťahy na sedačky Chateau d´Ax

Pre sedačky ponúkame rôzne druhy poťahových materiálov. V ponuke dostupných poťahov nájdete kožu, textílie a v rôznych farebných prevedeniach.

Vyberte si sedačku z  hodnotnej kože, zafarbené a ošetrené exkluzívne priamo v Taliansku, plne rešpektujúc životné prostredie. Takýto kožený výrobok pretrvá takmer večne. Prírodný produkt vyrobený v tradícii od roku 1948 dýcha a absorbuje až 25% vlhkosti. Ľahko sa tepelne prispôsobuje prostrediu – koža má rovnakú teplotu ako vzduch a prispôsobí sa teplu ľudského tela. Neprepúšťa prach ani vlasy, takže nebude spôsobovať problémy alergikom, je elastický a odolný.

V ponuke je viacero kategórií látok, rovnako vyrobené priamo v Taliansku. Látky Chateau d´Ax sú doslova triumfom farieb, fantázie a kvality. Môžte si vybrať spomedzi 3000 rôznych textílií: čistá bavlna, bavlna-ľan, syntetické mikrovlákno. Sedačky v látkovom prevedení majú moderný dizajn, sú praktické, univerzálne, plne odnímateľné a jednoduché na čistenie.

Rozkladacie sedačky

Chateau d´Ax nezabúda ani na maximálne praktické a pritom vysoko komfortné rozkladacie sedacie súpravy, ktoré poskytujú pri najmenšej možnej námahe okamžitý priestor pre plnohodnotný nočný odpočinok.


Neviete si vybrať? poradíme vám

Informujte sa o všetkých variáciách ponúkaného výrobku. Alebo využite naše služby interiérovej dizajnérky a nechajte si nami navrhnúť interiér vášho domova. Kontaktujte nás, alebo sa zastavte na kávu v našom showroome.