Kuchyne

VYBERTE SI VAŠU KUCHYŇU Z DIELNE CHATEAU D’AX NA CELÝ ŽIVOT!

Kuchyne Chateau d’Ax sú určené nielen pre milovníkov talianskeho dizajnu, ale tiež pre klienta s nárokmi na kvalitu a zmysel pre detail. Dizajnéri z dielne Chateau d’Ax vytvárajú kuchynské linky na základe predpokladu jej praktického využitia a preto spojili svoje estetické cítenie s funkčnými a praktickými vlastnosťami. Chateau d’Ax ponúka rad esteticky dokonalých produktov, ktorých cieľom je uspokojiť špecifické potreby reálnych užívateľov. Vytvorenie miestnosti „par excellence“ pre domácnosť znamená pracovať s tvarmi, s rozličnými materiálmi, s rôznymi druhmi povrchov a farieb.

Rokmi získanými skúsenosťami v tvorení interiérov umožňujú dizajnéri z dielne Chateau d’Ax kreovať osobité obytné priestory s ich špecifickým dizajnom v spojení s kuchynskými spotrebičmi, kde sa úspešne kombinuje inovatívna technika s najvyšším stupňom funkčnosti.  

V našom showroome v dome nábytku ATRIUM vyriešime za Vás všetky otázky spojené s návrhom interiéru a usporiadaním Vašej kuchyne v ktorej budete pripravovať jednoduché raňajky pre vašich blízkych, či gurmánske viac chodové jedlá pre hostí. 

VYBERTE SI V KATEGÓRIÁCH

Odporúčame


Neviete si vybrať? poradíme vám

Informujte sa o všetkých variáciách ponúkaného výrobku. Alebo využite naše služby interiérovej dizajnérky a nechajte si nami navrhnúť interiér vášho domova. Kontaktujte nás, alebo sa zastavte na kávu v našom showroome.