Kuchyne

Vyberte si kuchyne Chateau d´Ax

Kuchyne Chateau d´Ax sú určené pre Taliansko alebo pre milovníkov talianskej domácnosti so zmyslom pre dobrý vkus. Chateau d’Ax vytvoril kuchyne na základe predpokladu, že sa prakticky využívajú a preto estetické kvality musia byť v spojení s funkčnými, praktickými vlastnosťami. Chateau d’Ax ponúka rad esteticky dokonalých produktov, ktorých cieľom je uspokojiť špecifické potreby reálnych užívateľov týchto priestorov. Vytvorenie miestnosti „par excellence“ pre domácnosť znamená pracovať s tvarmi, s rozličnými materiálmi, s rôznymi druhmi povrchov a farieb.

Rokmi získanými skúsenosťami v tvorení interiérov umožňujú Chateau d’Ax kreovať osobité obytné priestory s ich špecifickým dizajnom v spojení s kuchynskými spotrebičmi, kde sa úspešne kombinuje inovatívna technika s najvyšším stupňom funkčnosti. V našom showroome vyriešime za Vás všetky otázky spojené s návrhom interiéru a usporiadaním Vašej kuchyne v ktorej budete pripravovať náročné menu pre Vašich hostí či jednoduché raňajky pre Vašich najbližších

VYBERTE SI V KATEGÓRIÁCH

Odporúčame


Neviete si vybrať? poradíme vám

Informujte sa o všetkých variáciách ponúkaného výrobku. Alebo využite naše služby interiérovej dizajnérky a nechajte si nami navrhnúť interiér vášho domova. Kontaktujte nás, alebo sa zastavte na kávu v našom showroome.