Matrac VENUS

V prípade, že sa partneri nevedia pri výbere matraca dohodnúť, odporúčame im luxusný matrac VENUS tvorený jadrom z dvoch pien SONNOCEL 28/35 rozdielnych tvrdostí, s priečnou a pozdĺžnou perforáciou. Antidekubitné prerezávané jadro zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca. V exponovaných miestach sú priečne vložené valce zo špeciálne vytvrdenej peny SONNOCEL, ktorá zaručuje optimálnu oporu chrbtice a napomáha tak k dokonalému uvoľneniu svalstva.

Unikátna poťahová látka NANOCARE predchádza tvorbe škvŕn a znečisteniu poťahu, poskytuje neviditeľnú, dočasnú, ale efektívnu ochranu prostredníctvom obalenia vlákien do molekulárnej a inteligentnej ochrany. Strana zo zelenej peny /tvrdosť 35/, je ideálna pre mužov, strana z oranžovej peny /tvrdosť 28/, je ideálna pre ženy. Kruhovo prešitý snímateľný poťah je farebne odlíšený pre mužov /modrá strana/ a pre ženy /červená strana/.

Matrace VENUS – pre harmóniu partnerov, to je možnosť použiť v jednej posteli matrace dvoch tvrdostí – mäkký pre ženu, tvrdší pre muža.
Materiál je priedušný, nealergický a hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici. Poťahová látka NANOCARE tvorí prirodzenú ochranu matraca pred škvrnami.
Základ matraca tvorí kombinácia Sonnocelu 28 a Sonnocelu 35, ktorá zaručuje vysokú elasticitu v porovnaní s polyuretánovými penami.

technické informácie

Celková výška matraca
19/20 cm
Sonnocel
hustota 28 kg/m3, 35 kg/m3
Ortopedická nosnosť
100 / 130 kg
poťah
odnímateľný, vyrobený z materiálu NANOCARE
Ďalšie informácie vám radi odprezentujeme v našej predajni Chateau d´ax. Zastavte sa na kávu.

Adresa

  • Chateau d´Ax
  • Ružová dolina 17
  • 821 08 Bratislava

Otváracie hodiny

  • Po-So: 10:00 - 20:00
  • Nedeľa: zatvorené

Sledujte nás